Ten pierścionek to elegancki model wykonany z żółtego złota próby 585. Centralnym elementem jest naturalny diament o masie 1,0 ct, osadzony w klasycznej oprawie sześciu łapek, która doskonale eksponuje kamień i zapewnia jego stabilność. Minimalistyczna forma obrączki podkreśla ponadczasowy charakter i blask diamentu. Idealny wybór na zaręczyny lub wyjątkowy prezent.
Pierścionek z diamentem naturalnym 1,0 ct
18 178,16 zł
Cena
18 178,16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
17 121,29 zł
Promocja trwa do 31 grudnia 2026
22 359,14 zł
Cena
22 359,14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
21 059,19 zł
Promocja trwa do 31 grudnia 2026
Wybierz rozmiar
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
duża ilość
Kod produktu: BDW0535.Z3.DIW.05
Opis
Opis
| Próba złota | 585 |
| Kruszec Kolor | Złoto Żółte |
| Kamień centralny | Diament |
| Masa kamienia centralnego | 1.00ct |
| Wymiary kamienia centralnego | 6.5mm |
| Kształt | Okrągły |
| Jakość kamienia centralnego | SI2 H |
| Waga | 2.3 - 2.9g |
| Szerokość szyny przy koronie | 2.0mm |
| Wysokość korony | 7.9mm |
| Łączna Masa diamentów | 1,00ct |
| Kategoria | Premium |
Bestsellery
Oto opis znajdujący się pod tytułem modułu bestsellery