Pierścionek z Diamentami 0,23ct złoto
Idealny wybór na zaręczyny lub wyjątkowy prezent, który podkreśli najpiękniejsze chwile. ✨
Wybierz rozmiar
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Kod produktu: BDW0434.Z3.DIW.01
Opis
| Próba złota | 585 |
| Kruszec Kolor | Złoto Żółte |
| Kamień centralny | Diament |
| Kształt | Okrągły |
| Masa kamienia centralnego | 0.23ct |
| Wymiary kamienia centralnego | 3.9mm |
| Jakość kamienia centralnego | SI2 H |
| Kamienie dodatkowe A | Diament |
| Liczba kamieni dodatkowych A | 10 |
| Masa kamienia dodatkowego A | 0.005ct |
| Wymiary kamienia dodatkowego A | 1.0mm |
| Jakość kamienia dodatkowego A | SI2 H |
| Łączna masa kamieni dodatkowych | 0.05ct |
| Waga | 2.1 - 2.9g |
| Szerokość szyny przy koronie | 2.4mm |
| Wysokość korony | 7.4mm |
| Łączna Masa diamentów | 0,28ct |