Pierścionek Szafir 0,70ct złoto
Wybierz rozmiar
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Kod produktu: BDW005-Z-585-S0.70
Opis
| Próba złota | 585 |
| Kruszec Kolor | Złoto Żółte |
| Kamień centralny | Szafir |
| Masa kamienia centralnego | 0.70ct |
| Kształt | Owal |
| Kamienie dodatkowe A | Diament |
| Liczba kamieni dodatkowych A | 6 |
| Masa kamienia dodatkowego A | 0.0086ct |
| Jakość kamienia dodatkowego A | SI2 H |
| Łączna masa kamieni dodatkowych | 0.052ct |
| Waga | 1.7 - 2.1g |
| Szerokość szyny przy koronie | 2.0mm |
| Wysokość korony | 6.0mm |