Pierścionek Szafir 0,50ct złoto
Wybierz rozmiar
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Kod produktu: BDW0572.Z3.SAB.01
Opis
| Próba złota | 585 |
| Kruszec Kolor | Złoto Żółte |
| Kamień centralny | Szafir |
| Masa kamienia centralnego | 0.50ct |
| Kształt | Okrągły |
| Kamienie dodatkowe A | Diament |
| Liczba kamieni dodatkowych A | 16 |
| Masa kamienia dodatkowego A | 0.0086ct |
| Jakość kamienia dodatkowego A | SI2 H |
| Łączna masa kamieni dodatkowych | 0.14ct |
| Waga | 1,6 - 2,0g |
| Szerokość szyny przy koronie | 1,2mm |
| Wysokość korony | 4,8mm |