Pierścionek Diament 0,50ct żółte złoto
Idealny wybór na zaręczyny lub wyjątkowy prezent, który podkreśli najpiękniejsze chwile. ✨
Wybierz rozmiar
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Kod produktu: BDW052-Z-585-B0.62
Opis
| Próba złota | 585 |
| Kruszec Kolor | Złoto Żółte |
| Kamień centralny | Diament |
| Masa kamienia centralnego | 0.50ct |
| Kształt | Okrągły |
| Jakość kamienia centralnego | SI2 H |
| Kamienie dodatkowe A | Diament |
| Liczba kamieni dodatkowych A | 14 |
| Masa kamienia dodatkowego A | 0.0086ct |
| Jakość kamienia dodatkowego A | SI2 H |
| Łączna masa kamieni dodatkowych | 0.12ct |
| Waga | 2.6 - 3.3g |
| Szerokość szyny przy koronie | 2.3mm |
| Wysokość korony | 5.0mm |
| Łączna Masa diamentów | 0,62ct |