Pierścionek Diament 0,30ct żółte złoto
Idealny wybór na zaręczyny lub wyjątkowy prezent, który podkreśli najpiękniejsze chwile. ✨
Wybierz rozmiar
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Kod produktu: BDW0582.Z3.DIW.01
Opis
| Próba złota | 585 |
| Kruszec Kolor | Złoto Żółte |
| Kamień centralny | Diament |
| Masa kamienia centralnego | 0.30ct |
| Kształt | Owal |
| Jakość kamienia centralnego | SI2 H |
| Kamienie dodatkowe A | Diament |
| Liczba kamieni dodatkowych A | 16 |
| Masa kamienia dodatkowego A | 0.005ct |
| Łączna masa kamieni dodatkowych | 0.08ct |
| Waga | 1.4 - 1.6 g |
| Szerokość szyny przy koronie | 1.3mm |
| Wysokość korony | 3.5mm |
| Łączna Masa diamentów | 0,38ct |