Pierścionek Diament 0,30ct żółte złoto
Idealny wybór na zaręczyny lub wyjątkowy prezent, który podkreśli najpiękniejsze chwile. ✨
Wybierz rozmiar
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Kod produktu: BDW0581.Z3.DIW.01
Opis
| Próba złota | 585 |
| Kruszec Kolor | Złoto Żółte |
| Kamień centralny | Diament |
| Masa kamienia centralnego | 0.30ct |
| Kształt | Owal |
| Jakość kamienia centralnego | SI2 H |
| Waga | 1.3 - 1.5 g |
| Szerokość szyny przy koronie | 1.4mm |
| Wysokość korony | 4.0mm |
| Łączna Masa diamentów | 0,30ct |